2 رقمی تخفیف بگیر ، 2 رقمی وزن کم کن

رژیم لاغری سلامتی من چیه ؟

دریافت رژیم

ویژگی های رژیم سلامتی من

منم می خوام رژیم بگیرم

توده ی بدنی چیست ؟

شاخص توده ی بدنی یا BMI از تقسیم وزن (کیلوگرم) به مربع قد (متر) به دست می آید . به صورت مستقیم میزان چربی های بدن رااندازه گیری نمی کند بلکه میزان بافت چربی بدن را در مقایسه با بافت های استخوان و عضله به دست می آورد .

دریافت مشاوره

چاقم یا لاغر ... ؟

پاک کردن فرم

افراد موفق

حسین رابطی

وزن اولیه 90
وزن کنونی 75

حسام توانگر

وزن اولیه 180
وزن کنونی 140
منم میخوام خوش اندام بشم

داستان های موفقیت رژیم سلامتی من

زهرا ترابی

من از طریق جستجوی گوگل با سلامتی من آشنا شدم. تجربه لاغری با سلامتی من برای من خیلی لذت بخش بود. توی ۳ ماه ۱2 کیلو کم کردم. الان تو دوره تثبیت وزن هستم

سعید اردکانی

تو این مدت دو ماهه هر روز رژیمو تو اپلیکیشن سلامتی من وارد کردم ، بالاخره تونستم به هدفم برسم.

مهسا شیرازی

شروع دوره ۸۷ کیلو بودم و اصلا به لاغر شدن امیدی نداشتم ، الان به 79 کیلو رسیدم و هر روز امیدوارتر ادامه میدم …

نازیلا سیفی پور

هر بار که شروع میکردم دلسرد میشدم و رژیمو ول میکردم اینبار با پشتیبانی رژیم سلامتی من تونستم دمتون گرم

فاطمه رحمانی

من رژیم کتوژنیک یک ماهه گرفتم ، الان که ۳ هفته از رژیم گذشته نزدیک ۶ کیلو وزن کم کردم ، دارم به آرزوم میرسم.

چرا باید به سلامتی من اعتماد کنید ؟

دریافت رژیم

رژیم لاغری سلامتی من

ما در رژیم لاغری سلامتی من سه اصل مهم انگیزه، توانایی و اعلان (آگاه سازی) در انجام یک رژیم لاغری سالم و پایدار را در کنار هم به شما ارائه می دهیم. کارشناسان مجرب سلامتی من در طول مسیر کاهش وزن همراه شما خواهند بود تا با آموزش به شما روند کاهش وزن شما را تسهیل کنند و همچنین با دادن انگیزه و دلگرمی لازم شما را برای ادامه مسیر ثابت قدم کنند. به این ترتیب شما در مسیر کاهش وزن خود تنها نخواهید بود. در طول رژیم غذایی لاغری سلامتی من با آموزش هایی که دریافت می کنید توانایی و آگاهی شما را از روند کاهش وزن و سبک زندگی سالم افزایش داده و سبک زندگی سالم را تبدیل به روتین زندگی شما خواهد کرد. به این ترتیب حتی با تمام شدن مدت رژیم، سبک زندگی و عادات سالم غذایی جدید جایگزین سبک زندگی سابق شما خواهد شد. با پیگیری های مکرری که در طول رژیم سلامتی من انجام می شود در صورت خارج شدن از مسیر رژیم اعلان ها و توصیه های لازم به شما داده می شود تا در مسیر درست هدایت شوید.

نحوه دریافت رژیم لاغری سلامتی من

با ثبت رژیم توسط شما، کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و اطلاعات شخصی، عادات غذایی، سابقه بیماری، سابقه مصرف دارو و هر آنچه که برای تنظیم یک رژیم شخصی نیاز است از شما دریافت می کنند. سپس کارشناسان تغذیه تیم سلامتی من، رژیم لاغری شخصی شما را مطابق با اطلاعات دریافتی تنظیم می کنند. رژیم تنظیم شده به شماره شما پیامک می شود. بعد از ارسال رژیم مجدد با شماره تماس گرفته می شود و رژیم تنظیم شده به شما آموزش داده می شود. در طول مدت رژیم نیز مجدد با شما تماس گرفته شده و روند کاهش وزن شما پیگیری می شود و در صورت نیاز توصیه ها جدید به شما ارائه می شود.

نحوه استفاده از اپلیکیشن سلامتی من در طول رژیم لاغری

سلامتی من به عنوان اولین سیستم کوچینگ تغذیه در ایران است. به این معنی که ما می توانیم از راه دور به عنوان مربی همراه شما باشیم و در طول رژیم شما را به مسیر درست هدایت کنیم. شما از طریق اپلیکیشن سلامتی میتوانید رژیمی دریافتی خود را مشاهده کنید و بر اساس آن رژیمتان را رعایت کنید از طرف دیگر کارشناس تغذیه سلامتی من می تواند از راه دور به تغذیه روزانه شما نظارت کند و در صورت نیاز توصیه های جدید را به شما ارائه دهد. سلامتی من به شما این تضمین و اطمینان را می دهد که اگر شما در طول مدت رژیم لاغری خود از طریق اپلیکیشن به صورت روزانه تغذیه و میزان فعالیت خود را وارد کنید حتما به نتیجه مورد انتظار خواهید رسید. ما برای اطمینان شما از جوابدهی رژیم لاغری سلامتی من این مورد را با بازگشت وجه در رژیم بالای 3 ماه تضمین کرده ایم

تماس با پشتیبانی : 1086 2842 021