صفحه اصلی > نمونه رژیم و دسته‌بندی نشده : نمونه رژیم کتوژنیک 28 روزه رایگان سلامتی من + دانلود فایل pdf

نمونه رژیم کتوژنیک 28 روزه رایگان سلامتی من + دانلود فایل pdf

نمونه رژیم کتوژنیک رایگان سلامتی من

فهرست مطالب

این نمونه رژیم کتوژنیک 28 روزه رایگان کاهش وزن برای یک خانم 39 ساله با قد 170 و وزن 70 تنظیم شده است. ایشان فعالیت روزانه متوسط دارند و خانم خانه دار هستند و عموما کارهای منزل و خرید های ضروری منزل را انجام میدهند. ایشان درخواست برنامه غذایی رژیم کتوژنیک برای لاغری را از طریق صفحه رژیم سلامتی من در تاریخ ۳۱ تیر ۱۴۰۲ ثبت کرده اند.

پس از ثبت رژیم توسط ایشان کارشناسان تیم سلامتی من با ایشان تماس گرفته و اطلاعات دقیق ایشان از جمله سوابق بیماری، سوابق مصرف دارو، حساسیت غذایی، میزان فعالیت بدنی، قد، وزن و یاد آمد غذایی را دریافت و ثبت کرده اند.

 رژیم غذایی کاهش وزن ایشان توسط متخصص تغذیه تیم سلامتی من طی 24 ساعت به صورت کاملا شخصی سازی شده تنظیم و از طریق پیامک و اپلیکیشن سلامتی من به ایشان ارسال و طی تماس تلفنی مجدد، رژیم کتوژنیک تنظیم شده آموزش و نحوه رعایت رژیم برای ایشان توضیح داده شد. برنامه لاغری رژیم کتوژنیک ایشان به شرح زیر است.

در ادامه نحوه رعایت رژیم و روند کاهش وزن مراجعه کننده طی یکماه گذشته به صورت نمودار شرح داده خواهد شد همچنین در پایان این مطلب دانلود رایگان رژیم کتوژنیک 28 روزه همراه با فایل pdf  این مراجعه کننده برای آشنایی شما همراهان “وب سایت سلامتی من”  قرار داده شده است.

توجه داشته باشید نمونه رژیم لاغری کتو 28 روزه رایگانی که در این صفحه ارائه شده است تنها جهت آشنایی شما با روند رژیم کتوژنیک است و برای مراجعه کننده دیگری طراحی و تنظیم شده است و نمی تواند به عنوان توصیه عمومی استفاده شود. شما می توانید با رفتن به صفحه رژیم سلامتی من رژیم بر اساس اطلاعات و مشخصات شخصی خودتان را دریافت کنید.

نمونه برنامه غذایی رژیم لاغری کتوژنیک 28 روزه

نمونه برنامه غذایی رژیم کتوژنیک 28 روزه

نمونه صبحانه رژیم کتوژنیک و نمونه رژیم کتوژنیک 28 روزه رایگان

نمونه برنامه غذایی رژیم کتوژنیک 28 روزه برای ناهار

نمونه رژیم کتوژنیک 28 روزه برای ناهار

نمونه برنامه غذایی رژیم کتوژنیک 28 روزه برای شام

یک نمونه رژیم کتوژنیک 28 روزه رایگان برای شام

توضیحات نمونه رژیم کتوژنیک 28 روزه رایگان برای لاغری

در این بخش توصیه های مربوط به رژیم کتوژنیک 28 روزه ، همراه رژیم به مراجعه کننده ارائه شده و در تماس تلفنی توضیحات بیشتر ارائه شده است.

 1. مصرف نمک در رژیم آزاد است. اما از زیره، سیاه دانه و سبزیجات خشک به طور بی رویه نباید استفاده کنید.
 2. چای و قهوه تلخ و انواع دمنوش ها (بدون نبات) آزاد است.
 3. مصرف هرگونه شکلات و آب نبات و قند در رژیم غذایی ممنوع است.
 4. مصرف میوه و نوشیدنی ها، شیر و ماست ممنوع است.
 5. دقت: خورشت ها آزاد اند، اما مجاز به مصرف سیب زمینی، حبوبات مانند لوبیا، نخود و لپه در خورشت ها نیستید. تنها مجاز به مصرف اب خورشت هستید و مصرف حبوبات خورشت اکیدا ممنوع است.
 6. مصرف سوپ و آش ممنوع است.
 7. تنها مجاز به مصرف نصف پیاز کوچ همراه با تن ماهی هستید.
 8. منظور از 191 گرم تن ماهی 1 بسته همراه روغنش است.
 9. خوراک مرغ : میتوانید 1 لیوان سبزیجات پخته (کدو، بادمجان، گوجه فرنگی) به همراه 6 قوطی کبریت مرغ
 10. با گوشت چرخ کرده و پیاز میتوانید کباب درست کنید.
 11. در صورت گرسنگی میتوانید از خامه پر چرب، روغن زیتون، کره، زیتون، گردو، آجیل ها میل کنید.
 12. بهتر است از پنیر خامه ای استفاده کنید.
 13. میان وعده میل نکنید و تنها در سه وعده ی اصلی غذا میل کنید.
 14. آب کافی میل کنید.
 15. هر روز ناشتا با کمترین میزان لباس روی ترازو بروید و وزن خود را ثبت کنید.
 16. غذای خود را به طور کامل و روز به روز در نسخه ی وب یا اپلیکیشن سلامتی من ثبت کنید.

روند پیگیری رژیم کتوژنیک مراجعه کننده در سلامتی من

در رژیم کتوژنیک سلامتی من پس از تنظیم رژیم، کاربر می تواند رژیم خود را از طریق پیامک و همچنین اپلیکیشن سلامتی من مشاهده کند. در مورد این مراجعه کننده که نمونه رژیم کتوژنیک ایشان را مشاهده کردید. کاربر خیلی مشتاق به کاهش وزن با رژیم کتوژنیک بود پس از بررسی شرایط نمونه رژیم کتوژنیک مطابق جداول فوق به ایشان ارائه شد.

کاربر طی یکماه گذشته بدون وقفه برنامه غذایی رژیم کتوژنیک خود را در اپلیکیشن سلامتی من مشاهده و وارد سیستم کرده است. در عکس زیر نمونه یک روز رژیم وارد شده توسط کاربر در اپلیکشن سلامتی من را در پنل کارشناس تغذیه سلامتی من مشاهده می کنید.

نمونه رژیم کتوژنیک سلامتی من

همانگونه که مشاهده می کنید این کاربر در ابتدای روز، وزن ناشتای خود را وارد کرده است در ادامه روز نیز ورزش ها و فعالیت های روزانه و وعده های غذایی خود را بر اساس رژیم دریافتی خود وارد کرده است.

اپلیکیشن رژیم کتوژنیک سلامتی من

رژیم من در اپلیکیشن سلامتی من

تصویر بالا بخش رژیم من اپلیکیشن سلامتی من است شما می توانید رژیم دریافتی خودتان از سلامتی من را در این بخش مشاهده و مطابق آن رژیم روزانه خود را وارد اپلیکیشن کنید.

از اپلیکیشن سلامتی من می توانید برای انواع رژیم های لاغری از جمله رژیم کتوژنیک استفاده کنید به این ترتیب که متخصص تغذیه سلامتی من از طریق سیستم می تواند میزان چربی ، کربوهیدرات ، پروتئین شما را از طریق سیستم تنظیم کند و شما از طریق اپلیکیشن سلامتی من هم رژیم تجویزی خودتان را مشاهده کنید و هم بر اساس تنظیمات متخصص بر درشت مغذی های رژیمتان نظارت داشته باشید.

نتایج کاهش وزن این کاربر با رژیم کتوژنیک 28 روزه سلامتی من

طبق رصدی که کارشناس تیم سلامتی من از طریق پنل خود بر روند کاهش وزن مراجعه کننده بر اساس وزن های وارد شده توسط کاربر داشته، روند کاهش وزن ایشان طی یک ماه گذشته کاملا مثبت و امیدوار کننده بوده است.

ایشان در ابتدای دریافت رژیم کتوژنیک وزن 69.9 کیلوگرم را در ثبت کرده اند اکنون بعد از گذشت حدود 4 هفته از رعایت رژیم به وزن 64.9 کیلو گرم رسیده اند و بدلیل موفقیت در رژیم و رضایت از روند رژیم، قبل از اتمام دوره فعلی رژیم کتوژنیک، مجدد اقدام به ثبت رژیم سه ماه کرده اند.

نمودار کاهش وزن در نمونه رژیم کتوژنیک رایگان

نکته : رعایت رژیم و توصیه های کارشناس و همچنین ثبت روزانه رژیم غدایی کاربر بر اساس برنامه غذایی رژیم کتوژنیک تجویزی دلیل موفقیت این کاربر است.

سخن پایانی در مورد نمونه رژیم کتوژنیک 28 روزه

دلیل موفقیت این کاربر و کاربرهای دیگر استفاده کننده از رژیم سلامتی من، رژیم اصولی سلامتی من است. چرا که ما رژیم ها را بر اساس مشخصات شخصی شما و کاملا شخصی سازی شده برای شما ارائه می دهند.

 علاوه بر این اگر از اپلیکیشن سلامتی من استفاده کنید رژیم دریافتی را می توانید در بخش رژیم من مشاهده کنید و بر اساس آن رژیم روزانه خود را وارد کنید و  از طرفی کارشناسان سلامتی من بر روند کاهش وزن و رعایت رژیم شما نظرات دارند و توصیه های لازم را برای پیشرفت عملکرد شما را یادآوری می کنند. به این ترتیب شما علاوه بر کاهش وزن، سبک رژیم غذایی سالم را آموزش گرفته و یاد می گیرید این موضوع باعث افزایش خودکارآمدی شما و موفقیت در رژیم خواهد شد.

دانلود برنامه رژیم کتوژنیک 28 روزه رایگان

با کلیک روی دانلود برنامه رژیم کتوژنیک می توانید فایل pdf نمونه رژیم رایگان کتوژنیک 28 روزه را دریافت کنید.

مجتبی اجاقلو

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید