صفحه اصلی > دسته‌بندی نشده : راهنمای بخش رژیم فستینگ اپلیکیشن سلامتی من

راهنمای بخش رژیم فستینگ اپلیکیشن سلامتی من

اپلیکیشن رژیم فستینگ

فهرست مطالب

رژیم فستینگ به عنوان رژیم لاغری موثر این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. تنظیم زمان روزه داری و غذاخوردن پایه این رژیم است که باید به درستی انجام شود. بنابراین داشتن یک برنامه غذایی رژیم فستینگ در کنار اپلیکیشن رژیم فستینگ می تواند در برنامه ریزی و رعایت هر چه بهتر و گرفتن نتیجه مطلوب و موفق بسیار موثر باشد. 

در ادامه به معرفی بخش رژیم فستینگ اپلیکیشن سلامتی من می پردازیم. استفاده از بخش رژیم فستینگ به شما کمک می کند به راحتی روزه داری خود را برنامه ریزی و به صورت منظم رعایت کنید و علاوه بر این بر روند کاهش وزن خود نظارت داشته باشید.

چگونه از اپلیکیشن فستینگ سلامتی من استفاده کنیم؟

اپلیکیشن سلامتی من یک اپلیکیشن با امکانات کامل برای مدیریت وزن، فشار خون، قند خون و … است. در کنار این امکانات بخش رژیم فستینگ در منوی اصلی برای مدیریت و برنامه ریزی رژیم فستینگ قرار داده شده است برای دسترسی به این بخش کافی است از منوی بالا سمت راست گزینه رژیم فستینگ را مطابق تصویر زیر انتخاب کنید.

 

 

چگونه از اپلیکیشن فستینگ سلامتی من استفاده کنیم؟

برنامه ریزی رژیم فستینگ

با زدن دکمه + در گوشه پایین سمت راست می توانید رژیم فستینگ مورد نظر خود را تنظیم کنید.

در صفحه ظاهر شده ابتدا عنوان دلخواه برای رژیم خود انتخاب کنید. و بعد ساعتی که می خواهید روزه داری را آن شروع کنید انتخاب کنید. اعداد سمت چپ نشانگر ساعت و اعداد سمت راست نشانگر دقیقه شروع رژیم می باشد. 

برنامه ریزی رژیم فستینگ

همانطور که میدانید و از نام رژیم روزه داری متناوب هم پیداست این رژیم به صورت متناوب به صورت یک روز در میان، دو روز در میان، یکبار در هفته و … بسته به هدف کاربر از انجام رژیم فستینگ قابل انتخاب است.

تنظیم روزهای روزه داری

در اپلیکیشن فستینگ سلامتی من این بخش به صورت روز های هفته قابل انتخاب است به این صورت اگر تمایل دارید یک روز در میان روزهای زوج رژیم باشید باید روز شنبه، دوشنبه و چهارشنبه را تیک بزنید با این انتخاب رژیم فستینگ شما به صورت یک روز در میان و یکبار اجرا خواهد شد، اما با انتخاب گزینه تکرار فست در همین صفحه برنامه روزه داری شما در روز های انتخاب شده شما هر هفته تا زمان غیر فعال سازی تکرار خواهد شد.

تنظیم روزهای روزه داری

انتخاب نوع روزه داری (فستینگ)

رژیم فستینگ با توجه به ساعات روزه داری و غذا خوردن انواع مختلفی دارد رژیم فستینگ 16 8، 12 12و 12 24 و … نمونه ای از این رژیم ها هستند به عنوان مثال در رژیم فستینگ 16 8 که به فستینگ 16 ساعته نیز معروف است شما 16 ساعت روزه هستید و مجاز به دریافت کالری محدود هستید و در 8 ساعته باقیمانده مجاز به دریافت کالری طبق برنامه غذایی فستینگ خود هستید.

در بخش فستینگ اپلیکیشن سلامتی من شماره انتخاب های مختلفی برای روزه داری دارید رژیم 16 8، فستینگ 12 ساعته (12 12)، فستینگ 14 ساعته (14 10)، فستینگ 20 ساعته (20 4) و 18 ساعته (18 6) گزینه هایی هستند که می توانید انتخاب کنید. 

انتخاب نوع روزه داری (فستینگ)

گزینه هشدار برای درج غذا

پایبندی به رژیم اصلی ترین عامل موفقیت در هر رژیمی است. برای اینکه در ساعات روزه داری به رژیم خود پایبند باشید، گزینه ای برای این منظور تعبیه شده است که با فعال سازی آن در صورت مصرف غذا به شما مطابق تصویر زیر هشدار داده می شود. 

گزینه هشدار برای درج غذا

ثبت رژیم فستینگ دلخواه و شروع روزه داری

پس از انجام تنظیمات بالا و با انتخاب گزینه ثبت، رژیم شما به صورت شخصی سازی شده ثبت خواهد شد و به صورت کارت به لیست رژیم های فستینگ شما اضافه خواهد شد.

برای فعال سازی دکمه سمت چپ موجود در کارت رژیم مورد نظر کلیک کنید تا آن رژیم فستینگ برای شما فعال شود.

ثبت رژیم فستینگ دلخواه و شروع روزه داری

توجه: می توانید چندین رژیم فستینگ با تنظیمات دلخواه ایجاد کنید اما فقط یک رژیم فستینگ می تواند فعال باشد، همچنین برای تغییر تنظیمات، رژیم مورد نظر باید غیر فعال باشد.

مزایای استفاده از برنامه رژیم فستینگ سلامتی من

داشتن یک برنامه رژیم فستینگ که بتوان با آن رژیم فستینگ خود را شخصی سازی و برنامه ریزی کرد به خودی خود می تواند درصد موفقیت شما در مسیر لاغری را به صورت چشم گیری افزایش دهد علاوه بر اینها وجود امکانات کاربردی اپلیکیشن فستینگ سلامتی من درصد موفقیت را دو چندان و مسیر لاغری شما را هموار میکند در زیر بخشی از امکانات رژیم فستینگ اپلیکیشن سلامتی من را مشاهده می کنید:

  • امکان ایجاد رژیم فستینگ متعدد
  • تنوع در نوع رژیم فستینگ
  • ارسال نوتیفیکشن در هنگام شروع و پایان روزداری
  • هشدار در هنگام مصرف مواد غذایی در طول رژیم
  • استفاده از امکانات کالری شماری در طول رژیم
  • مشاهده کارنامه ی عملکرد در طول رژیم
  • امکان ایجاد هدف وزنی

 

چگونه با اپلیکیشن رژیم فستینگ رایگان بگیریم؟

امکانات بخش رژیم فستینگ اپ سلامتی من کاملا رایگان است علاوه بر این ما یک برنامه رژیم فستینگ رایگان از تجربه موفق کاربرمان قرار داده ایم که می توانید از آن برای آشنایی با رژیم فستینگ استفاده کنید.

اما اگر می خواهید رژیم لاغری متناسب با قد و وزن خود و کاملا شخصی سازی شده داشته باشید می توانید از بخش رژیم لاغری سلامتی من اقدام کنید.

دانلود رایگان اپلیکیشن فستینگ

مجتبی اجاقلو

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید