صفحه اصلی > دسته‌بندی نشده : راهنمای بخش رژیم کتوژنیک در اپلیکیشن سلامتی من

راهنمای بخش رژیم کتوژنیک در اپلیکیشن سلامتی من

اپلیکیشن رژیم کتوژنیک

فهرست مطالب

اگر با رژیم کتوژنیک آشنایی دارید مطمئنا می دانید که این رژیم بر پایه مصرف کربوهیدرات کم، پروتئین متوسط و چربی بالا استوار است و عدم رعایت تناسب مصرف درشت مغذی ها در رژیم کتو می تواند شما را از حالت کتوز خارج کند.

بنابراین یک اپلیکیشن رژیم کتوژنیک می تواند مسیر شما را در رعایت دریافت درشت مغذی ها و ماندن در حالت کتوز راحت و هموار کند. اگر شما هم رژیم کتوژنیک را تازه شروع کردید و رعایت آن برای شما دشوار است تنها نیستید چرا که در حالت عادی نظارت و رعایت درشت مغذی ها کار چندان ساده ای نیست و نیاز است شما درشت مغذی های تک تک مواد غذایی روزانه خود را دانسته و مطابق آن بر مصرف آنها نظارت کنید تا از رژیم کتو خارج نشوید و این کار چندان ساده ای نیست.

در ادامه به معرفی بخش رژیم کتوژنیک اپلیکیشن سلامتی من می پردازیم که با استفاده از آن می توانید رژیم کتوی شخصی خود را ایجاد و بر اجرای درست آن نظارت کنید.

 

 

چگونه از اپلیکیشن رژیم کتوژنیک سلامتی من استفاده کنیم؟

اپلیکیشن سلامتی من شامل امکانات مختلف و کاملی برای نظارت بر تغذیه و تناسب اندام است. رژیم کتوژنیک تنها بخشی از آن است. برای تنظیم رژیم کتوژنیک دلخواه از منوی پروفایل نوار سه خط سمت راست بالا گزینه رژیم کتوژنیک را انتخاب کنید.

 

چگونه از اپلیکیشن رژیم کتوژنیک سلامتی من استفاده کنیم؟

تنظیمات و ایجاد رژیم کتوژنیک شخصی

همانطور که گفتیم رژیم کتوژنیک یک رژیم پر چرب با پروتئین متوسط و کربوهیدرات کم است. بنابراین ممکن است افراد با اهداف مختلف و با تغییر میزان درشت مغذی ها این رژیم را رعایت کنند. بنابراین شروع تنظیمات با میزان و نحوه محاسبه ی این درشت مغذی ها آغاز می شود که این گزینه ها شامل موارد زیر هستند که بر اساس هدف شما از رژیم کتوژنیک قابل انتخاب است.

 

تنظیمات و ایجاد رژیم کتوژنیک شخصی

اعداد درشت مغذی ها به ترتیب از سمت راست سامل کربوهیدرات/پروتئین و چربی می باشد.

 

رژیم کتوژنیک شخصی سازی شده

اگر نوع رژیم کتوژنیک انتخاب شما در گزینه ها وجود ندارد می توانید آخرین گزینه یعنی “سفارشی” را انتخاب کنید.

با انتخاب این گزینه میتوانید مقادیر درشت مغذی ها را به صورت دستی اعمال کنید اما توجه داشته باشید که مجموع مقادیر انتخابی نباید بیشتر از 100 درصد باشد.

رژیم کتوژنیک شخصی سازی شده

آخرین مرحله فعال سازی رژیم کتوژنیک شخصی

پس از انجام تنظیمات شخصی با لمس دکمه فعالسازی رژیم کتوژنیک، مقادیر درشت مغذی های تنظیم شده در این بخش به جای مقادیر درشت مغذی های قبلی جایگزین خواهد شد.

آخرین مرحله فعال سازی رژیم کتوژنیک شخصی

چگونه با اپلیکیشن رژیم کتوژنیک رایگان بگیریم؟

امکانات بخش رژیم کتوژنیک اپ سلامتی من کاملا رایگان است علاوه بر این ما یک برنامه رژیم کتوژنیک 28 روزه رایگان از تجربه موفق کاربرمان قرار داده ایم که می توانید از آن برای آشنایی با رژیم کتوژنیک  استفاده کنید.

اما اگر می خواهید رژیم کتوژنیک کاملا شخصی سازی شده مطابق با وضعیت بدنی و شرایط فعلی خود دریافت کنید بهتر است از بخش رژیم سلامتی من اقدام کنید.

دانلود رایگان اپلیکیشن کتوژنیک فارسی

مطالب مرتبط

اپلیکیشن رژیم فستنگ

مجتبی اجاقلو

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید