صفحه اصلی > نمونه رژیم و دسته‌بندی نشده : نمونه رژیم لاغری 1500 کالری برای 75 کیلو + pdf رایگان

نمونه رژیم لاغری 1500 کالری برای 75 کیلو + pdf رایگان

نمونه رژیم لاغری 1500 کالری

فهرست مطالب

یک نمونه رژیم لاغری 1500 کالری برای یک خانم 37 ساله با وزن 75 کیلو با قد 155 تنظیم شده است. ایشان یک خانم  خانه دار با میزان فعالیت سبک هستند و درخواست رژیم لاغری را در تاریخ 1402/05/18 در صفحه رژیم سلامتی من ثبت کرده اند.

پس از ثبت رژیم توسط ایشان کارشناسان تیم سلامتی من با ایشان تماس گرفته و اطلاعات دقیق ایشان از جمله سوابق بیماری، سوابق مصرف دارو، حساسیت غذایی، میزان فعالیت بدنی، قد، وزن و یاد آمد غذایی را دریافت و ثبت کرده اند.

 برنامه رژیم غذایی لاغری ایشان توسط متخصص تغذیه تیم سلامتی من طی 24 ساعت به صورت کاملا شخصی سازی شده تنظیم و از طریق پیامک و اپلیکیشن سلامتی من به ایشان ارسال و طی تماس تلفنی مجدد، برنامه رژیم لاغری تنظبم شده آموزش و نحوه رعایت رژیم برای ایشان توضیح داده شد. نمونه رژیم لاغری 1500 کالری ایشان به شرح زیر است.

 در پایان این مطلب فایل pdf نمونه رژیم لاغری 1500 کالری برای 75 این مراجعه کننده برای آشنایی شما همراهان “وب سایت سلامتی من” برای دانلود قرار داده شده است.

توجه داشته باشید نمونه رژیم غذایی لاغری رایگانی که در این صفحه ارائه شده است تنها جهت آشنایی شما با روند رژیم لاغری 1500 کالری است و برای مراجعه کننده دیگری طراحی و تنظیم شده است و نمی تواند به عنوان توصیه عمومی استفاده شود. شما می توانید با رفتن به صفحه رژیم سلامتی من رژیم بر اساس اطلاعات و مشخصات شخصی خودتان را دریافت کنید.

برنامه نمونه رژیم لاغری 1500 کالری برای 75 کیلو

در این بخش نمونه برنامه غذایی لاغری 1500 کالری این مراجعه کننده به صورت وعده های غذایی مجزا ارائه شده است.

نمونه رژیم لاغری 1500 کالری برای صبحانه

نمونه رژیم لاغری 1500 کالری برای صبحانه

میان وعده صبحانه و ناهار

نمونه رژیم لاغری 1500 کالری میان وعده

نمونه رژیم 1500 کالری لاغری برای ناهار

نمونه رژیم 1500 کالری لاغری برای ناهار

برنامه غذایی 1500 کالری عصرانه

نمونه رژیم 1500 کالری لاغری برای عصرانه

نمونه شام رژیم 1500 کالری لاغری

توضیحات نمونه رژیم لاغری 1500 کالری

سهم نان لواش شما در هر وعده دو سوم است. یعنی یک نان لواش را به سه قسمت تقسیم کرده و دو قسمتش را میل کنید.

هر یک سوم نان لواش برابر 1 تکه نان تست یا 1 کف دست (برش 10 در 10) نان بربری یا سنگک است.

میتوانید به جای گوجه و خیار از سبزیجات دلخواه خود، مانند سبزی مخلوط، هویج، شلغم، تربچه و انواع سالاد استفاده کنید. سبزیجات را به صورت خام و تازه میل کنید و از ترشی ها و سبزیجات کنسروی استفاده نکنید.

شما باید در هفته یک روز  برای وعده ی ناهار، خوراک میل کنید. در خوراک  میتوانید از گوشت، مرغ، گوشت قرمز و حتی ماهی استفاده کنید. سبزیجات دلخواه مانند هویج، گوجه فرنگی، انواع کلم، کدو و بادمجان، لوبیا سبز و بامیه را در خوراک بریزید. اما از سیب زمینی استفاده نکنید.

شما باید 2 روز در هفته از پلوهای مخلوط استفاده کنید. منظور از پلوی مخلوط، استامبولی، عدس پلو، لوبیا پلو، سبزی پلو و انواع دیگر پلو است که با سبزیجات و گوشت های مختلف مخلوط میشود.

به جای کوکوتره در وعده شام، میتوانید انواع کتلت و کوکوی کم چرب را میل کنید. سعی کنید کوکو را بر پایه ی سبزیجات درست کنید. (کوکو تره، کوکو سبزی، کوکوی پیازچه و….) در کوکو ها از سیب زمینی و نان تا حد امکان استفاده نکنید.

میتوانید به جای خوراک لوبیا، خوراک عدسی و یا انواع غذاهای حبوباتی و حتی سالاد نخود میل کنید.

همچنین میتوانید به جای آش رشته انواع آش یا حتی دندانک میل کنید.

میتوانید به جای خورشت قورمه سبزی انواع خورشت را میل کنید.

مواد غذایی ممنوع:

مواد غذایی شیرین مانند : شربت، عسل، مربا، شکر، قند، شیره ی انگور و شیره ی خرما، نوشابه، آبمیوه (چه طبیعی باشد و چه صنعتی)،

چربی های اضافه رژیم مانند: کره، خامه، مایونز، پنیر پیتزا، سرشیر

انواع تنقلات: چیپس، پفک، انواع بستنی، کیک ها، انواع بیسکوییت (یه جز بیسکوییت ساقه طلایی)، شکلات ها، آجیل های فراوری شده و روکش دار، تخمه

انواع غذاهای فراوری شده: سوسیس و کالباس، فست فود ها، کنسرو ها، 

ادامه توضیحات نمونه رژیم غذایی لاغری 1500 کالری را می توانید در فایل  pdf انتهای همین مطلب دانلود کنید.

سخن پایانی در مورد نمونه رژیم لاغری 1500 کالری

همانطور که می دانید با دریافت برنامه رژیم لاغری سلامتی من برنامه غذایی شما هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق پیامک به شما ارسال می شود تا با هر کدام از روش ها راحت بودید برنامه غذایتان را دنبال کنید.

استفاده از اپلکیشن سلامتی من می تواند شما را نسبت به رژیم غذاییتان متعهد تر کند همچنین کاربرانی که در طول رژیم به طور مداوم از اپلیکیشن استفاده کنند در صورت جواب نگرفتن مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

نتیجه نمونه رژیم لاغری 1500 کالری که در این مطلب مشاهده کردید طی تماس کارشناس تیم سلامتی پس از دو هفته گذشته از رژیم وزن ایشان دو کیلو کاهش نسبت به وزن ابتدای رژیم داشته است.

میخوای تضمینی لاغر بشی

هـمـیـن حالا روی دکمه کلیک کنید

دانلود فایل pdf نمونه رژیم لاغری 1500 کالری

مجتبی اجاقلو

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید