مجله سلامتی من

نمونه برنامه رژیم لاغری یک ماهه رایگان 2000 کالری برای 80 کیلو + دانلود فایل pdf رژیم

نمونه رژیم لاغری 2000 کالری برای 80 کیلو

فهرست مطالب (کلیک کنید)

یک نمونه رژیم لاغری یکماهه 2000 کالری برای یک آقا با سن 25 سال وزن 80 و قد 170 طراحی شده است. ایشان کارمند اداره با میزان فعالیت سبک هستند و درخواست رژیم لاغری را در تاریخ 1402/05/06 در صفحه رژیم سلامتی من ثبت کرده اند.

 

پس از ثبت رژیم توسط ایشان کارشناسان تیم سلامتی من با ایشان تماس گرفته و اطلاعات شخصی از جمله سوابق بیماری، سوابق مصرف دارو، حساسیت غذایی، میزان فعالیت بدنی، قد، وزن و یاد آمد غذایی را دریافت و ثبت کرده اند. این مراجعه کننده هیچگونه سابقه ی بیماری و حساسیت غذایی نداشته است.

 برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه 2000 کالری این مراجعه کننده توسط متخصص تغذیه تیم سلامتی من طی 24 ساعت به صورت کاملا شخصی سازی شده تنظیم و از طریق پیامک و اپلیکیشن سلامتی من به ایشان ارسال و طی تماس تلفنی مجدد، برنامه رژیم لاغری تنظبم شده آموزش و نحوه رعایت رژیم برای ایشان توضیح داده شد. نمونه رژیم لاغری 2000 کالری مربوط به این مراجعه کننده به شرح زیر است.

مراحل ثبت رژیم لاغری این مراجعه کننده و روند دریافت رژیم و نتیجه رژیم

 در پایان این مطلب فایل pdf نمونه رژیم لاغری یک ماهه 2000 کالری برای 80 کیلو این مراجعه کننده برای آشنایی شما همراهان “وب سایت سلامتی من” جهت دانلود قرار داده شده است.

توجه داشته باشید نمونه رژیم غذایی لاغری رایگانی که در این صفحه ارائه شده است تنها جهت آشنایی شما با روند رژیم لاغری 2000 کالری است و برای مراجعه کننده دیگری طراحی و تنظیم شده است و نمی تواند به عنوان توصیه عمومی استفاده شود. شما می توانید با رفتن به صفحه رژیم سلامتی من رژیم بر اساس اطلاعات و مشخصات شخصی خودتان را دریافت کنید.

برنامه نمونه رژیم لاغری یک ماهه 2000 کالری برای 80 کیلو

در این بخش نمونه برنامه غذایی لاغری 2000 کالری این مراجعه کننده به صورت وعده های غذایی مجزا ارائه شده است.

نمونه رژیم لاغری 2000 کالری برای صبحانه

نمونه رژیم لاغری یک ماه 2000 کالری برای 80 کیلو

نمونه رژیم لاغری 2000 کالری برای میان وعده

نمونه رژیم لاغری یک ماه 2000 کالری میان وعده

نمونه رژیم لاغری 2000 کالری برای ناهار

نمونه رژیم لاغری رایگان یک ماهه ناهار 2000 کالری

نمونه رژیم لاغری 2000 کالری برای عصرانه

نمونه رژیم لاغری یک ماهه رایگان 2000 کالری عصرانه

نمونه رژیم لاغری 2000 کالری برای شام

نمونه رژیم لاغری رایگان 2000 کالری برای شام

توضیحات نمونه رژیم لاغری یک ماهه 2000 کالری

میتوانید به جای گوجه و خیار از سبزیجات دلخواه خود، مانند سبزی مخلوط، هویج، شلغم، تربچه و انواع سالاد استفاده کنید. سبزیجات را به صورت خام و تازه میل کنید و از ترشی ها و سبزیجات کنسروی استفاده نکنید.

شما باید در هفته یک روز  برای وعده ی ناهار، خوراک میل کنید. در خوراک  میتوانید از گوشت، مرغ، گوشت قرمز و حتی ماهی استفاده کنید. سبزیجات دلخواه مانند هویج، گوجه فرنگی، انواع کلم، کدو و بادمجان، لوبیا سبز و بامیه را در خوراک بریزید. اما از سیب زمینی استفاده نکنید.

شما باید 2 روز در هفته از پلوهای مخلوط استفاده کنید. منظور از پلوی مخلوط، استامبولی، عدس پلو، لوبیا پلو، سبزی پلو و انواع دیگر پلو است که با سبزیجات و گوشت های مختلف مخلوط میشود.

به جای کوکوتره در وعده شام، میتوانید انواع کتلت و کوکوی کم چرب را میل کنید. سعی کنید کوکو را بر پایه ی سبزیجات درست کنید. (کوکو تره، کوکو سبزی، کوکوی پیازچه و….) در کوکو ها از سیب زمینی و نان تا حد امکان استفاده نکنید.

میتوانید به جای 3 برش نان جو (هر برش 30 گرم)، از یک عدد نان لواش یا 3 کف دست بربری یا سنگک استفاده کنید.

میتوانید به جای خوراک لوبیا، خوراک عدسی و یا انواع غذاهای حبوباتی و حتی سالاد نخود میل کنید.

همچنین میتوانید به جای آش رشته انواع آش یا حتی دندانک میل کنید.

میتوانید به جای خورشت قورمه سبزی انواع خورشت را میل کنید.

 

مواد غذایی ممنوع:

مواد غذایی شیرین مانند : شربت، عسل، مربا، شکر، قند، شیره ی انگور و شیره ی خرما، نوشابه، آبمیوه (چه طبیعی باشد و چه صنعتی)،

چربی های اضافه رژیم مانند: کره، خامه، مایونز، پنیر پیتزا، سرشیر

انواع تنقلات: چیپس، پفک، انواع بستنی، کیک ها، انواع بیسکوییت (یه جز بیسکوییت ساقه طلایی)، شکلات ها، آجیل های فراوری شده و روکش دار، تخمه

انواع غذاهای فراوری شده: سوسیس و کالباس، فست فود ها، کنسرو ها، 

برای مطالعه توضیحات کامل نمونه رژیم لاغری 2000 کالری فایل pdf انتهای این صفحه را دانلود کنید.

سخن پایانی در مورد نمونه رژیم لاغری یک ماهه 2000 کالری

در این مقاله یک نمونه از رژیم های لاغری سلامتی من را مشاهده کردید این کاربر رژیم سه ماهه لاغری را از سلامتی من دریافت کرده است نتیجه رژیم این مراجعه کننده در حدود یکماه گذشته از رعایت رژیم لاغری 2000 کالری  4.3 کیلو کاهش وزن بوده است که مطمئنا با ادامه همین روند در انتهای دوره 3 ماهه رژیم حتما به وزن ایده آلشان خواهند رسید.

میخوای تضمینی لاغر بشی

هـمـیـن حالا روی دکمه دریافت رژیم کلیک کن!

دانلود فایل pdf برنامه نمونه رژیم لاغری یک ماهه رایگان 2000 کالری

امتیاز دهید:
5/5
این مطالب را از دست ندهید ...
[form_bmi]

جدیدترین مقالات ------------------------

مطالب مرتبط